Lietotājā Džordžs Bārens blogs

SIA AN RIEPAS

Auto DISKU serviss

Ko mēs piedāvājam?

-Disku valcēšanu

-Metināšanu

-Pulverkrāsošanu ar mūža garantiju !

Jūsu ērtībai - Rīgas robežās bezmaksas mēs tos paņemsim un piegādāsim atpakaļ jau sapucētus!

Kontakti: 27817000(arī Whatsapp) vai dmitrijs@anriepas.lv

Hyundai Sonata 2015 pirmais auto ar Android Auto

Hyundai Motor America ir paziņojis [1], ka esot pirmais, kas izlaiž sērijas automobili Hyundai Sonata 2015 ar Android Auto [2]. Tas ne tikai ienes jaunas tehnoloģijas automobiļos, bet arī uzlabo braukšanas drošību. Savienojot mobilo iekārtu ar automobili, caur USB kabeli, tās ekrāns tiek bloķēts un mobilās iekārtas vadība tiek pārnesta uz automobiļa vadības paneli un automobiļa stūri. Caur automobiļa audio sistēmu tiek nodrošināta sarunas brīvroku sistēma. Kā arī iespēja lietot vairākas lietotnes, to skaitā Google Maps.

ELM 327 pirmais pieslēgums

Nu ko, pirmais pieslēgums ir veikts un kļūdas nolasītas. Ar programmatūru, kas nāk līdzi uz CD diska neko īpaši daudz iegūt nevarēja. Pārsvarā visas ir DEMO versijas ar ierobežotu funkcionalitāti. Dažas vispār pat nevarēja piespiest komunicēt.

Saņēmu adapteri ELM 327

Nu ko, šodien beidzot saņēmu adapteri ELM 327

Šodien pasūtiju ELM327 adapteri

Šodien pasūtiju ELM327 adapteri [1] no Amazon [2]. Pārsteidzošākais ir, ka adapteris maksā $9.98, bet apstrāde un piegāde $47.00. Prognozētais piegādes laiks 6-24 novembris. Nu nekas gaidu :)

[1] http://en.wikipedia.org/wiki/ELM327
[2] http://www.amazon.com/ELM327-OBDII-CAN-BUS-Diagnostic-Scanner/dp/B005FEG...

Repairy - programmatūra auto servisa vajadzībām

Repairy - Latvijā izstrādāta programmatūra auto servisa vajadzībām, kas darbojas mākonī.

Lai sistēmu lietotu Jums ir nepieciešama tikai interneta pārlūkprogramma un pieslēgums internetam. Klientu un automašīnu dati, remonta pasūtījumi, rezerves daļu sagāde - tas viss pārskatāms un saprotams jebkurā vietā un laikā, arī uz mobilās ierīces. https://repairy.com/why_repairy

Audi prezentē auto vadības sistēmu zFAS

Izstādē CES 2014, Audi prezentē jaunumus autoindistrijā, atklāj auto vadītāja virtuālo paneli un pilnīgi automātisku automobīļa vadības sistēmu zFAS

[1] Audi Keynote CES 2014
[2] The future Chauffeur - Audi keynote CES 2014
[3] CES 2014: Audi Shows Off a Compact Brain for Self-Driving Cars

Android integrācija automobiļos jau 2014 gadā!

Google paziņo [1] par jaunas partnerības izveidi OAA [2] kopā ar vadošiem auto un tehnoloģiju ražotājiem Audi, GM, Honda, Hyundai un Nvidia par Android platformas ieviešanu automobīļos jau 2014.gadā [3].

Pilnīgi automātiska auto parkošana no Ford

Arī Ford Motor Co. ir izstrādājis pilnīgi automatizētu auto parkošanas sistēmu [1], lai gan tūlītēju ieviešanu nesola. Sistēma palīdz atrast brīvu vietu, noparkot un pat izbraukt no parkošanas vietas tikai nospiežot un turot pogu. Pie tam to var izdarīt arī neatrodoties automašīnā, YouTube video [2]

Komerciāli pieejami pilnīgi autonomi automobīļi

Nissan Motor Co., Ltd. ir paziņojis, ka līdz 2020 gadam izlaidīs komerciāli pieejamus pilnīgi autonomus automobīļus [1].
Jau iepriekš tika ziņots [2], ka Nissan sadarbībā ar Oksfordas Universitāti veiks izmēģinājuma braucienus jau šogad.

Lapas

Subscribe to RSS - Lietotājā Džordžs Bārens blogs